Radomiak Radom

Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt172037
Vunnet5914
Draws459
Losses8614
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1171.2231.140
Innslupne mål1.2201.1221.142
Gule kort2.2382.4482.386
Røde kort0.2300.13
Clean Sheets0.350.360.311
Hjørnespark4.7803.9784.3158
Feil14.22421019911.9441
Offsides1.5261.1211.347
Skudd13.222511.122112.1446
Skudd på mål3.7633.1623.4125
Kamper
Siste kamper
Ekstraklasa
27 mai 2023
- 17:30
Pogon Szczecin
4 0
Radomiak Radom
Ekstraklasa
21 mai 2023
- 15:00
Radomiak Radom
3 1
Widzew Łódź
Ekstraklasa
15 mai 2023
- 19:00
Warta Poznań
1 2
Radomiak Radom
Ekstraklasa
6 mai 2023
- 15:00
Radomiak Radom
0 1
Piast Gliwice
Ekstraklasa
30 apr 2023
- 12:30
Slask Wroclaw
0 1
Radomiak Radom
Ekstraklasa
24 apr 2023
- 19:00
Radomiak Radom
1 1
Lech Poznan
Ekstraklasa
15 apr 2023
- 15:00
Cracovia Krakow
3 0
Radomiak Radom
Ekstraklasa
10 apr 2023
- 17:30
Radomiak Radom
0 0
Raków Częstochowa
Ekstraklasa
2 apr 2023
- 12:30
Wisla Plock
1 1
Radomiak Radom
Ekstraklasa
17 mar 2023
- 21:30
Radomiak Radom
0 2
Legia Warszawa
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Jan Szpaderski
25
Filip Majchrowicz
24
1
Gabriel Kobylak
22
Jakub Ojrzyński
21
12
Albert Posiadała
21
31
M. Jerke
M.Jerke
Alder:
-
-
Defenders
Alder
Nasjonalitet
16
Mateusz Cichocki
32
33
Dawid Abramowicz
33
Mateusz Grzybek
28
Dariusz Pawłowski
25
3
Pedro Justiniano Almeida Gomes
24
29
Raphael Rossi Branco
33
14
Damian Jakubik
34
Aleksander Gajgier
20
92
Mike Botuli Cestor
32
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Filipe Guterres Nascimento
29
77
Christos Donis
29
7
Lisandro Pedro Varela Semedo
28
35
Daniel Łukasik
33
11
Daniel Pik
DanielPik
Alder:
24
24
88
Francisco Augusto Neto Ramos
29
20
Luís Miguel Vieira Babo Machado
31
8
Luiz Gustavo Novaes Palhares
26
2
Thabo Cele
ThaboCele
Alder:
27
27
10
Roberto Emanuel Oliveira Alves
27
70
Frank Andersson Castañeda Vélez
30
80
Alberto Cayarga Fernández
27
90
Jakub Nowakowski
22
Tiago Manuel Maio Matos
23
21
J. Snopczyński
-
26
M. Żurawski
-
27
J. Kolasa
J.Kolasa
Alder:
-
-
Forwards
Alder
Nasjonalitet
17
Leonardo Miramar Rocha
27
19
Jean Franco Sarmiento Campo
27
9
Leândro Rossi Pereira
35
18
Krystian Okoniewski
19
Maurides Roque Junior
30
Dominik Sokół
25
Michał Feliks
25
Coach
Alder
Nasjonalitet
M. Lewandowski
45
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Francisco Augusto Neto Ramos
Midfielder
- apr 10, 1995
Nacional
apr 10, 1995
jan 23, 2023
Nacional
jan 23, 2023
player photo
Mike Botuli Cestor
Defender
- apr 30, 1992
Arges Pitesti
apr 30, 1992
jan 23, 2023
Free
Arges Pitesti
jan 23, 2023 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
No data
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
No data
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Gonçalo Filipe Oliveira Silva
Defender
- jun 4, 1991
Farense
jun 4, 1991
jul 1, 2022
Farense
jul 1, 2022
player photo
Mario Júnior Rondón Fernández
Forward
- mar 26, 1986
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
mar 26, 1986
jul 1, 2022
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
jul 1, 2022
P