Beijing Guoan

Land
Grunnlagt
1992
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt141327
Vunnet8412
Draws459
Losses246
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål2.1291.3171.746
Innslupne mål0.9131.4181.131
Gule kort1.6222.6342.156
Røde kort0.11001
Clean Sheets0.450.340.39
Hjørnespark6.3886.2806.2168
Feil12.71781316912.9347
Offsides3.1431.9252.568
Skudd12.617711.915512.3332
Skudd på mål4.6644524.3116
Kamper
Super League China
20 okt 2023
- 13:35
SHANGHAI SIPG
- -
Beijing Guoan
Super League China
29 okt 2023
- 08:30
Beijing Guoan
- -
Chengdu Better City
Super League China
4 nov 2023
- 09:30
Shenzhen Ruby FC
- -
Beijing Guoan
Siste kamper
Super League China
30 sep 2023
- 11:30
Beijing Guoan
2 0
Dalian Aerbin
Super League China
22 sep 2023
- 13:35
Changchun Yatai
1 1
Beijing Guoan
Super League China
15 sep 2023
- 13:35
Beijing Guoan
0 1
Hangzhou Greentown
Super League China
26 aug 2023
- 13:35
Shijiazhuang Y. J.
1 5
Beijing Guoan
Super League China
19 aug 2023
- 13:35
Beijing Guoan
2 1
Shanghai Shenhua
Super League China
13 aug 2023
- 13:35
Nantong Zhiyun
0 1
Beijing Guoan
Super League China
9 aug 2023
- 13:35
Tianjin Teda
0 0
Beijing Guoan
Super League China
4 aug 2023
- 13:35
Beijing Guoan
3 1
Henan Jianye
Super League China
30 jul 2023
- 13:35
Shandong Luneng
3 0
Beijing Guoan
Super League China
22 jul 2023
- 13:35
Beijing Guoan
2 0
Qingdao Jonoon
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
14
Dehai Zou
DehaiZou
Alder:
31
31
1
Jiaqi Han
JiaqiHan
Alder:
24
24
33
Nureli Abbas
-
34
Hou Sen
HouSen
Alder:
-
-
Defenders
Alder
Nasjonalitet
32
Michael Ngadeu-Ngadjui
33
4
Lei Li
LeiLi
Alder:
31
31
16
Boxuan Feng
BoxuanFeng
Alder:
27
27
28
Chengdong Zhang
35
7
Sang-Woo Kang
30
26
Yang Bai
YangBai
Alder:
26
26
36
Liang Shaowen
-
38
Ruan Qilong
-
39
Yan Yu
YanYu
Alder:
-
-
41
He Xiaoqiang
-
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
11
Samuel Adeniyi Adegbenro
28
6
Zhongguo Chi
34
8
Cheng Piao
ChengPiao
Alder:
34
34
10
Xizhe Zhang
XizheZhang
Alder:
33
33
5
Josef de Souza Dias
35
45
Arijan Ademi
32
27
Gang Wang
GangWang
Alder:
35
35
23
Nicholas Harry Yennaris
31
20
Ziming Wang
ZimingWang
Alder:
27
27
22
Dabao Yu
DabaoYu
Alder:
36
36
15
Tianyi Gao
TianyiGao
Alder:
25
25
19
Naibijiang Mohemati
-
35
Chen Yanpu
-
42
Ma Yujun
MaYujun
Alder:
-
-
43
Jiang Wenhao
-
44
Duan Dezhi
-
Longfei Xie
LongfeiXie
Alder:
23
23
Forwards
Alder
Nasjonalitet
9
Yuning Zhang
27
17
Liyu Yang
LiyuYang
Alder:
27
27
18
Hao Fang
HaoFang
Alder:
24
24
40
Gao Jian
GaoJian
Alder:
-
-
Coach
Alder
Nasjonalitet
S. Menzo
S.Menzo
Alder:
60
60
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Yuan Zhang
Midfielder
- jan 28, 1997
Shenzhen Ruby FC
jan 28, 1997
jul 28, 2023
Shenzhen Ruby FC
jul 28, 2023
player photo
Boxi Li
Forward
- okt 30, 2000
Hebei Kungfu
okt 30, 2000
jul 21, 2023
Hebei Kungfu
jul 21, 2023
player photo
Fábio Gonçalves Abreu
Forward
- jan 29, 1993
Al Khaleej
jan 29, 1993
jul 12, 2023
Free
Al Khaleej
jul 12, 2023 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Samuel Adeniyi Adegbenro
Midfielder
- des 3, 1995
Viking
des 3, 1995
aug 30, 2023
Loan
Viking
aug 30, 2023 Loan
player photo
Boxi Li
Forward
- okt 30, 2000
Wuxi Wugou
okt 30, 2000
jul 27, 2023
Loan
Wuxi Wugou
jul 27, 2023 Loan
player photo
Ma Yujun
Midfielder
-
Nanjing City
jul 21, 2023
Loan
Nanjing City
jul 21, 2023 Loan
player photo
Ma Kunyue
-
Jiangxi Liansheng
jul 17, 2023
Loan
Jiangxi Liansheng
jul 17, 2023 Loan
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Arijan Ademi
Midfielder
- mai 29, 1991
Dinamo Zagreb
mai 29, 1991
apr 1, 2023
Free
Dinamo Zagreb
apr 1, 2023 Free
player photo
Lei Li
Defender
- mai 30, 1992
Grasshoppers
mai 30, 1992
mar 30, 2023
Free
Grasshoppers
mar 30, 2023 Free
player photo
Jiaqi Han
Goalkeeper
- jul 3, 1999
Guangzhou R&F
jul 3, 1999
mar 30, 2023
Free
Guangzhou R&F
mar 30, 2023 Free
player photo
Liyu Yang
Forward
- feb 13, 1997
Guangzhou Evergrande FC
feb 13, 1997
mar 30, 2023
Free
Guangzhou Evergrande FC
mar 30, 2023 Free
player photo
Boxuan Feng
Defender
- mar 18, 1997
Henan Jianye
mar 18, 1997
mar 29, 2023
Free
Henan Jianye
mar 29, 2023 Free
player photo
Hao Fang
Forward
- jan 3, 2000
Shandong Luneng
jan 3, 2000
mar 29, 2023
Free
Shandong Luneng
mar 29, 2023 Free
player photo
Longfei Xie
Midfielder
- jul 15, 2000
Qingdao Youth Island
jul 15, 2000
jan 1, 2023
Qingdao Youth Island
jan 1, 2023
player photo
Leng Jixuan
Forward
-
Guangxi Baoyun
jan 1, 2023
Guangxi Baoyun
jan 1, 2023
player photo
Jiang Wenhao
Midfielder
-
Guangxi Baoyun
jan 1, 2023
Guangxi Baoyun
jan 1, 2023
player photo
Boxi Li
Forward
- okt 30, 2000
Guangxi Baoyun
okt 30, 2000
jan 1, 2023
Guangxi Baoyun
jan 1, 2023
player photo
Fan Yang
Defender
- mar 28, 1996
Tianjin Teda
mar 28, 1996
jan 1, 2023
Tianjin Teda
jan 1, 2023
player photo
Hu Jiaqi
-
Beijing Guoan
des 22, 2022
Beijing Guoan
des 22, 2022
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Jin Pengxiang
-
Zibo Qisheng
apr 26, 2023
Free
Zibo Qisheng
apr 26, 2023 Free
player photo
Ma Kunyue
-
Zibo Qisheng
apr 26, 2023
Loan
Zibo Qisheng
apr 26, 2023 Loan
player photo
Fan Yang
Defender
- mar 28, 1996
Tianjin Teda
mar 28, 1996
apr 10, 2023
Loan
Tianjin Teda
apr 10, 2023 Loan
player photo
Boxi Li
Forward
- okt 30, 2000
Hebei Kungfu
okt 30, 2000
apr 7, 2023
Loan
Hebei Kungfu
apr 7, 2023 Loan
player photo
Longfei Xie
Midfielder
- jul 15, 2000
Qingdao Youth Island
jul 15, 2000
apr 7, 2023
Loan
Qingdao Youth Island
apr 7, 2023 Loan
player photo
Tian Yuda
Forward
-
Changchun Yatai
apr 7, 2023
Loan
Changchun Yatai
apr 7, 2023 Loan
player photo
Yang Yu
Defender
- aug 6, 1989
Tianjin Teda
aug 6, 1989
apr 1, 2023
Free
Tianjin Teda
apr 1, 2023 Free
player photo
Leng Jixuan
Forward
-
Tianjin Teda
apr 1, 2023
Free
Tianjin Teda
apr 1, 2023 Free
player photo
Liu Guobo
-
Zibo Qisheng
apr 1, 2023
Zibo Qisheng
apr 1, 2023
player photo
Taiyan Jin
Defender
- aug 21, 1989
Yanbian Longding
aug 21, 1989
mar 29, 2023
Free
Yanbian Longding
mar 29, 2023 Free
player photo
Huan Liu
Defender
- feb 14, 1989
Nantong Zhiyun
feb 14, 1989
mar 15, 2023
Free
Nantong Zhiyun
mar 15, 2023 Free
player photo
Xu Dongdong
-
BIT
feb 22, 2023
Free
BIT
feb 22, 2023 Free
player photo
Hu Jiaqi
-
BIT
feb 22, 2023
Free
BIT
feb 22, 2023 Free
player photo
M. Dabro
Forward
- mar 28, 1997
Riga
mar 28, 1997
feb 13, 2023
Loan
Riga
feb 13, 2023 Loan
player photo
John Hou Sæter
Midfielder
- jan 13, 1998
Ranheim
jan 13, 1998
feb 1, 2023
Free
Ranheim
feb 1, 2023 Free
player photo
Lü Jiarui
-
Hunan Billows FC
feb 1, 2023
Hunan Billows FC
feb 1, 2023
player photo
Samir Memišević
Defender
- aug 13, 1993
Hebei Zhongji
aug 13, 1993
jan 1, 2023
Hebei Zhongji
jan 1, 2023
player photo
Guo Quanbo
Goalkeeper
-
Meizhou Kejia
jan 1, 2023
Meizhou Kejia
jan 1, 2023
player photo
Yucheng Shi
Midfielder
- mai 9, 2001
Suzhou Dongwu
mai 9, 2001
jan 1, 2023
Free
Suzhou Dongwu
jan 1, 2023 Free
player photo
Hu Jiaqi
-
Beijing Guoan
des 22, 2022
Beijing Guoan
des 22, 2022
P