FC Tokyo

Land
Grunnlagt
1935
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt191736
Vunnet12315
Draws347
Losses41014
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål2380.8131.451
Innslupne mål1.1201.5261.346
Gule kort1.4271.9331.760
Røde kort0.110.110.12
Clean Sheets0.480.230.311
Hjørnespark3.9742.7463.3120
Feil8.9169111879.9356
Offsides1.4271.4231.450
Skudd10.31967.61299325
Skudd på mål3.7702.4413.1111
Kamper
J1 League Japan
21 okt 2023
- 07:00
Yokohama FC
- -
FC Tokyo
J1 League Japan
28 okt 2023
- 08:00
FC Tokyo
- -
Sanfrecce Hiroshima
J1 League Japan
11 nov 2023
- 07:00
Albirex Niigata
- -
FC Tokyo
J1 League Japan
25 nov 2023
- 07:00
FC Tokyo
- -
Consadole Sapporo
J1 League Japan
3 des 2023
- 07:00
Shonan Bellmare
- -
FC Tokyo
Siste kamper
J1 League Japan
1 okt 2023
- 08:00
FC Tokyo
3 0
Gamba Osaka
J1 League Japan
23 sep 2023
- 08:00
FC Tokyo
3 2
Sagan Tosu
J1 League Japan
15 sep 2023
- 12:00
Kawasaki Frontale
1 0
FC Tokyo
J1 League Japan
3 sep 2023
- 12:00
FC Tokyo
1 2
Avispa Fukuoka
J1 League Japan
26 aug 2023
- 12:00
FC Tokyo
2 2
Vissel Kobe
J1 League Japan
19 aug 2023
- 12:30
Yokohama F. Marinos
2 1
FC Tokyo
J1 League Japan
12 aug 2023
- 12:00
FC Tokyo
2 0
Kyoto Sanga
J1 League Japan
6 aug 2023
- 12:00
Cerezo Osaka
0 1
FC Tokyo
J1 League Japan
16 jul 2023
- 12:00
FC Tokyo
1 3
Kashima
J1 League Japan
8 jul 2023
- 12:00
Urawa
0 0
FC Tokyo
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
T. Kodama
T.Kodama
Alder:
36
36
Jakub Słowik
32
T. Nozawa
T.Nozawa
Alder:
21
21
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Junya Suzuki
28
R. Higashi
R.Higashi
Alder:
19
19
Yuto Nagatomo
37
Henrique de Souza Trevisan
27
Masato Morishige
36
Kosuke Shirai
29
Yasuki Kimoto
30
Shuhei Tokumoto
28
Seiji Kimura
22
Kashif Bangnagande
22
Hotaka Nakamura
26
K. Doi
K.Doi
Alder:
19
19
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Koki Tsukagawa
29
Riki Harakawa
30
Kei Koizumi
KeiKoizumi
Alder:
29
29
Tsubasa Terayama
24
H. Nishido
H.Nishido
Alder:
23
23
Yuta Arai
YutaArai
Alder:
19
19
Kota Tawaratsumida
19
R. Sato
R.Sato
Alder:
17
17
Soma Anzai
SomaAnzai
Alder:
21
21
Keigo Higashi
33
Takuya Aoki
TakuyaAoki
Alder:
34
34
Adaílton dos Santos da Silva
33
Ryoma Watanabe
27
Jája Silva
JájaSilva
Alder:
25
25
Shuto Abe
ShutoAbe
Alder:
26
26
Kuryu Matsuki
20
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Pedro Henrique Perotti
26
Diego Queiróz de Oliveira
33
Teruhito Nakagawa
31
L. Nozawa
L.Nozawa
Alder:
20
20
Naoki Kumata
19
Coach
Alder
Nasjonalitet
Albert Puig
AlbertPuig
Alder:
56
56
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Keita Yamashita
Forward
- mar 13, 1996
Shonan Bellmare
mar 13, 1996
aug 17, 2023
Shonan Bellmare
aug 17, 2023
player photo
Jája Silva
Midfielder
- nov 12, 1998
Dibba Al-Fujairah
nov 12, 1998
jul 28, 2023
Dibba Al-Fujairah
jul 28, 2023
player photo
Riki Harakawa
Midfielder
- aug 18, 1993
Cerezo Osaka
aug 18, 1993
jul 24, 2023
Loan
Cerezo Osaka
jul 24, 2023 Loan
player photo
Kosuke Shirai
Defender
- mai 1, 1994
Kyoto Sanga
mai 1, 1994
jul 17, 2023
Kyoto Sanga
jul 17, 2023
player photo
Kyosuke Tagawa
Forward
- feb 11, 1999
Santa Clara
feb 11, 1999
jul 1, 2023
Santa Clara
jul 1, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
L. Nozawa
Forward
- jul 21, 2003
Matsumoto Yamaga
jul 21, 2003
aug 15, 2023
Loan
Matsumoto Yamaga
aug 15, 2023 Loan
player photo
Kyosuke Tagawa
Forward
- feb 11, 1999
Heart OF Midlothian
feb 11, 1999
aug 3, 2023
Heart OF Midlothian
aug 3, 2023
player photo
R. Higashi
Defender
- jun 17, 2004
Sagamihara
jun 17, 2004
aug 1, 2023
Loan
Sagamihara
aug 1, 2023 Loan
player photo
H. Nishido
Midfielder
- mar 27, 2001
JEF United Chiba
mar 27, 2001
aug 1, 2023
Loan
JEF United Chiba
aug 1, 2023 Loan
player photo
Shuto Abe
Midfielder
- des 5, 1997
RWDM
des 5, 1997
jul 19, 2023
RWDM
jul 19, 2023
player photo
Junya Suzuki
Defender
- jan 7, 1996
Machida Zelvia
jan 7, 1996
jul 17, 2023
Machida Zelvia
jul 17, 2023
player photo
Ryoya Ogawa
Defender
- nov 24, 1996
St. Truiden
nov 24, 1996
jul 1, 2023
Loan
St. Truiden
jul 1, 2023 Loan
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Pedro Henrique Perotti
Forward
- nov 22, 1997
Chapecoense-sc
nov 22, 1997
jan 9, 2023
Loan
Chapecoense-sc
jan 9, 2023 Loan
player photo
Kei Koizumi
Midfielder
- apr 19, 1995
Sagan Tosu
apr 19, 1995
jan 9, 2023
Sagan Tosu
jan 9, 2023
player photo
Teruhito Nakagawa
Forward
- jul 27, 1992
Yokohama F. Marinos
jul 27, 1992
jan 9, 2023
Yokohama F. Marinos
jan 9, 2023
player photo
L. Nozawa
Forward
- jul 21, 2003
Sagamihara
jul 21, 2003
jan 9, 2023
Sagamihara
jan 9, 2023
player photo
Tsubasa Terayama
Midfielder
- apr 10, 2000
Juntendo Uinversity
apr 10, 2000
jan 9, 2023
Juntendo Uinversity
jan 9, 2023
player photo
Shuhei Tokumoto
Defender
- sep 12, 1995
Fagiano Okayama
sep 12, 1995
jan 9, 2023
Fagiano Okayama
jan 9, 2023
player photo
T. Nozawa
Goalkeeper
- des 25, 2002
Grulla Morioka
des 25, 2002
jan 1, 2023
Grulla Morioka
jan 1, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Keita Yamashita
Forward
- mar 13, 1996
Shonan Bellmare
mar 13, 1996
feb 1, 2023
Loan
Shonan Bellmare
feb 1, 2023 Loan
player photo
Go Hatano
Goalkeeper
- mai 25, 1998
V-varen Nagasaki
mai 25, 1998
jan 9, 2023
Loan
V-varen Nagasaki
jan 9, 2023 Loan
player photo
Akihiro Hayashi
Goalkeeper
- mai 7, 1987
Vegalta Sendai
mai 7, 1987
jan 9, 2023
Vegalta Sendai
jan 9, 2023
player photo
Kojiro Yasuda
Midfielder
- aug 14, 2003
Tochigi SC
aug 14, 2003
jan 9, 2023
Loan
Tochigi SC
jan 9, 2023 Loan
player photo
Yojiro Takahagi
Midfielder
- aug 2, 1986
Tochigi SC
aug 2, 1986
jan 9, 2023
Tochigi SC
jan 9, 2023
player photo
Hirotaka Mita
Midfielder
- sep 14, 1990
Yokohama FC
sep 14, 1990
jan 9, 2023
Yokohama FC
jan 9, 2023
player photo
Yuki Kajiura
Midfielder
- jan 2, 2004
Kanazawa
jan 2, 2004
jan 9, 2023
Loan
Kanazawa
jan 9, 2023 Loan
player photo
M. Okazaki
Defender
-
Roasso Kumamoto
jan 9, 2023
Roasso Kumamoto
jan 9, 2023
player photo
Manato Shinada
Midfielder
- sep 19, 1999
Ventforet Kofu
sep 19, 1999
jan 9, 2023
Loan
Ventforet Kofu
jan 9, 2023 Loan
player photo
R. Takahashi
-
Albirex Niigata S
jan 5, 2023
Free
Albirex Niigata S
jan 5, 2023 Free
player photo
Tsubasa Terayama
Midfielder
- apr 10, 2000
Juntendo Uinversity
apr 10, 2000
jan 1, 2023
Juntendo Uinversity
jan 1, 2023
P