HJK helsinki

Land
Grunnlagt
1907
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt242044
Vunnet14721
Draws5611
Losses5712
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål2491.5301.879
Innslupne mål0.9211.9371.358
Gule kort1.7401.3251.565
Røde kort0.130.120.15
Clean Sheets0.5110.120.313
Hjørnespark4.1993.5703.8169
Feil8.31988.81768.5374
Offsides1.2280.917145
Skudd6.71617.41477308
Skudd på mål3.2763.5703.3146
Kamper
Siste kamper
UEFA Europa Conference League
14 des 2023
- 18:45
PAOK
4 2
HJK helsinki
UEFA Europa Conference League
30 nov 2023
- 18:45
HJK helsinki
2 2
Aberdeen
UEFA Europa Conference League
9 nov 2023
- 18:45
HJK helsinki
0 1
Eintracht Frankfurt
UEFA Europa Conference League
26 okt 2023
- 21:00
Eintracht Frankfurt
6 0
HJK helsinki
Veikkausliiga
21 okt 2023
- 16:00
HJK helsinki
1 2
KuPS
Veikkausliiga
8 okt 2023
- 15:00
vaasa PS
3 2
HJK helsinki
UEFA Europa Conference League
5 okt 2023
- 21:00
Aberdeen
1 1
HJK helsinki
Veikkausliiga
27 sep 2023
- 17:00
HJK helsinki
3 0
Honka
Veikkausliiga
24 sep 2023
- 16:30
SJK
2 3
HJK helsinki
UEFA Europa Conference League
21 sep 2023
- 18:45
HJK helsinki
2 3
PAOK
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Niki Emil Antonio Mäenpää
39
A. Ramula
A.Ramula
Alder:
19
19
Jesse Öst
JesseÖst
Alder:
33
33
Dejan Iliev
DejanIliev
Alder:
29
29
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Pyry Henri Hidipo Soiri
29
Nicholas Antero Hämäläinen
27
W. Grönblom
19
J. Lietsa
J.Lietsa
Alder:
19
19
Ville Vuorinen
19
N. Svensson
N.Svensson
Alder:
21
21
Santeri Silander
20
Aapo Ilmari Halme
25
Kristopher Santos Da Graca
26
Joona Marko Aleksi Toivio
36
Kevin Kouassivi-Benissan
25
Oliver Pettersson
20
Miska Ylitolva
19
Michael Boamah
21
Jukka Raitala
35
Miro Tenho
MiroTenho
Alder:
29
29
Tuomas Ollila
23
Matti Peltola
21
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Përparim Hetemaj
37
Johannes Yli-Kokko
22
Atomu Tanaka
36
Filip Roberto Rogić
30
Geórgios Kanellópoulos
24
Liam Möller
19
Niilo Kujasalo
20
Aleksi Paananen
31
Lucas Lingman
26
Benjamin Dahlström
20
Otto Hannula
18
Aaro Toivonen
19
Matias Ritari
18
J. Pikkuhookana
20
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Samuel Anini Junior
21
Dylan Hayes
DylanHayes
Alder:
20
20
Francis Etu Gerrald
20
Stanislav Baranov
19
Roope Vilhelmi Riski
32
Santeri Hostikka
26
Anthony Olusanya
24
Boureima Hassane Bandé
25
Topi Keskinen
21
Maksim Stjopin
21
David Ezeh
DavidEzeh
Alder:
18
18
Bojan Radulović Samouković
24
Kai Meriluoto
21
Kingsley Kwasi Kwaw
18
Coach
Alder
Nasjonalitet
J. Kunnas
J.Kunnas
Alder:
31
31
M. Nuutinen
-
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Boureima Hassane Bandé
Forward
- okt 30, 1998
Amiens
okt 30, 1998
aug 11, 2023
Amiens
aug 11, 2023
player photo
Niki Emil Antonio Mäenpää
Goalkeeper
- jan 23, 1985
Venezia
jan 23, 1985
aug 4, 2023
Free
Venezia
aug 4, 2023 Free
player photo
Kristopher Santos Da Graca
Defender
- jan 16, 1998
Sirius
jan 16, 1998
jul 26, 2023
Loan
Sirius
jul 26, 2023 Loan
player photo
Nicholas Antero Hämäläinen
Defender
- mar 5, 1997
QPR
mar 5, 1997
jul 24, 2023
Free
QPR
jul 24, 2023 Free
player photo
Filip Roberto Rogić
Midfielder
- jun 14, 1993
Buriram United
jun 14, 1993
jul 24, 2023
Buriram United
jul 24, 2023
player photo
A. Ramula
Goalkeeper
- jan 17, 2005
Klubi-04
jan 17, 2005
jul 7, 2023
Free
Klubi-04
jul 7, 2023 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Miska Ylitolva
Defender
- mai 23, 2004
Kooteepee
mai 23, 2004
jul 17, 2023
Loan
Kooteepee
jul 17, 2023 Loan
player photo
Manuel Martić
Midfielder
- aug 15, 1995
Legnago Salus
aug 15, 1995
jul 14, 2023
Legnago Salus
jul 14, 2023
player photo
Kai Meriluoto
Forward
- jan 2, 2003
Stal Mielec
jan 2, 2003
jul 14, 2023
Loan
Stal Mielec
jul 14, 2023 Loan
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Dejan Iliev
Goalkeeper
- feb 25, 1995
AS Trencin
feb 25, 1995
feb 18, 2023
AS Trencin
feb 18, 2023
player photo
N. Svensson
Defender
- mai 9, 2002
Vänersborgs IF
mai 9, 2002
feb 1, 2023
Free
Vänersborgs IF
feb 1, 2023 Free
player photo
Maksim Stjopin
Forward
- apr 8, 2003
FC Nordsjaelland
apr 8, 2003
jan 31, 2023
Loan
FC Nordsjaelland
jan 31, 2023 Loan
player photo
Kai Meriluoto
Forward
- jan 2, 2003
Ilves Tampere
jan 2, 2003
jan 1, 2023
Ilves Tampere
jan 1, 2023
player photo
Kevin Kouassivi-Benissan
Defender
- jan 25, 1999
FC Lahti
jan 25, 1999
jan 1, 2023
FC Lahti
jan 1, 2023
player photo
Topi Keskinen
Forward
- mar 7, 2003
MP
mar 7, 2003
nov 23, 2022
Free
MP
nov 23, 2022 Free
player photo
Jesse Öst
Goalkeeper
- okt 23, 1990
SJK Akatemia
okt 23, 1990
nov 4, 2022
Free
SJK Akatemia
nov 4, 2022 Free
player photo
Aleksi Paananen
Midfielder
- jan 25, 1993
Inter Turku
jan 25, 1993
nov 2, 2022
Free
Inter Turku
nov 2, 2022 Free
player photo
Tuomas Ollila
Defender
- apr 25, 2000
Ilves Tampere
apr 25, 2000
okt 31, 2022
Free
Ilves Tampere
okt 31, 2022 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Johannes Yli-Kokko
Midfielder
- aug 24, 2001
Dundalk
aug 24, 2001
feb 23, 2023
Loan
Dundalk
feb 23, 2023 Loan
player photo
Murilo Henrique de Araujo Santos
Defender
- des 2, 1995
SJK
des 2, 1995
feb 22, 2023
Free
SJK
feb 22, 2023 Free
player photo
Samuel Anini Junior
Forward
- sep 7, 2002
IFK Mariehamn
sep 7, 2002
feb 11, 2023
Loan
IFK Mariehamn
feb 11, 2023 Loan
player photo
Paulus Verneri Arajuuri
Defender
- jun 15, 1988
HIFK Elsinki
jun 15, 1988
feb 6, 2023
Free
HIFK Elsinki
feb 6, 2023 Free
player photo
Arttu Hoskonen
Defender
- apr 16, 1997
Cracovia Krakow
apr 16, 1997
jan 23, 2023
Cracovia Krakow
jan 23, 2023
player photo
Jakob Felix Tånnander
Goalkeeper
- aug 10, 2000
Sirius
aug 10, 2000
jan 8, 2023
Sirius
jan 8, 2023
player photo
Santeri Leevi Oliver Väänänen
Midfielder
- jan 1, 2002
Rosenborg
jan 1, 2002
jan 8, 2023
Free
Rosenborg
jan 8, 2023 Free
player photo
Casper Terho
Forward
- jun 24, 2003
Union St. Gilloise
jun 24, 2003
jan 4, 2023
Union St. Gilloise
jan 4, 2023
player photo
Taavi Arminen
Defender
- jan 23, 2004
JäPS
jan 23, 2004
jan 1, 2023
Free
JäPS
jan 1, 2023 Free
player photo
Erikson Carlos Batista dos Santos
Forward
- feb 26, 1995
HIFK Elsinki
feb 26, 1995
jan 1, 2023
Free
HIFK Elsinki
jan 1, 2023 Free
player photo
Halil Bağcı
Goalkeeper
- apr 4, 2003
SalPa
apr 4, 2003
jan 1, 2023
Loan
SalPa
jan 1, 2023 Loan
player photo
Aleksi Partanen
Goalkeeper
- mar 2, 2004
Klubi-04
mar 2, 2004
jan 1, 2023
Klubi-04
jan 1, 2023
player photo
Abdul Malik Abubakari
Forward
- mai 10, 2000
Malmo FF
mai 10, 2000
jan 1, 2023
Free
Malmo FF
jan 1, 2023 Free
player photo
Taddeus Nkeng Fomakwang
Forward
- feb 26, 2000
Carabobo FC
feb 26, 2000
jan 1, 2023
Carabobo FC
jan 1, 2023
player photo
Conor William Hazard
Goalkeeper
- mar 5, 1998
Celtic
mar 5, 1998
des 31, 2022
Celtic
des 31, 2022
P