PAS Giannina

Land
Grunnlagt
1966
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt131326
Vunnet213
Draws549
Losses6814
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål0.8111.114125
Innslupne mål1.5192.2291.848
Gule kort3.2412.7352.976
Røde kort0.110.230.24
Clean Sheets0.230.110.24
Hjørnespark4.9643.2414105
Feil13.117013.117013.1340
Offsides1.3171.5201.437
Skudd10.81408.91169.8256
Skudd på mål3.1403.1403.180
Kamper
Siste kamper
Super League 1
3 mar 2024
- 18:30
PAS Giannina
1 1
Atromitos
Super League 1
28 feb 2024
- 18:00
AEK Athens FC
4 2
PAS Giannina
Super League 1
25 feb 2024
- 15:30
PAS Giannina
2 2
OFI
Super League 1
18 feb 2024
- 14:30
Volos NFC
1 2
PAS Giannina
Super League 1
10 feb 2024
- 18:00
PAS Giannina
0 0
Aris Thessalonikis
Super League 1
4 feb 2024
- 16:30
PAS Giannina
1 4
Lamia
Super League 1
28 jan 2024
- 18:30
Olympiakos Piraeus
3 1
PAS Giannina
Super League 1
20 jan 2024
- 18:00
PAS Giannina
0 2
Panserraikos
Super League 1
14 jan 2024
- 19:30
PAOK
4 0
PAS Giannina
Super League 1
7 jan 2024
- 16:30
PAS Giannina
2 1
Asteras Tripolis
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Boris Klaiman
33
Vasilis Soulis
29
Gergely Nagy
30
Vasilis Athanasiou
24
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Gerónimo Bortagaray Derregibus
23
Jordi Martin Emmanuel Osei-Tutu
25
Epaminondas Pantelakis
29
Jan Andrzej Sobociński
25
Rodrigo Nahuel Erramuspe
34
Marios Tsaousis
24
Makis Bakadimas
23
D. Naoumis
D.Naoumis
Alder:
19
19
Carles Soria Grau
27
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Angelos Liasos
24
M. Begala
M.Begala
Alder:
23
23
Mete Kaan Demir
26
Iasonas Kyrkos
21
Federico Gino Acevedo Fagúndez
31
José Santiago Rosales
29
P. Tzimas
P.Tzimas
Alder:
23
23
Zisis Karachalios
28
Daan Rienstra
31
Kevin Duvan Ante Rosero
25
Iker Bilbao Mendiguren
28
K. Panagou
K.Panagou
Alder:
25
25
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Juan Fernando Garro Gallerani
31
Jean-Baptiste Leo
28
Giorgos Pamlidis
30
Joseph Isiah Efford
27
Pedro Pérez Conde
35
Giannis Kiakos
26
Alexandros Lolis
21
Claudiu Cristian Bălan
29
Leonid Mina
LeonidMina
Alder:
20
20
Trener
Alder
Nasjonalitet
T. Staikos
T.Staikos
Alder:
43
43
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Mete Kaan Demir
Midfielder
- mai 13, 1998
Eyüpspor
mai 13, 1998
jan 31, 2024
Loan
Eyüpspor
jan 31, 2024 Loan
player photo
José Santiago Rosales
Midfielder
- mar 22, 1995
Racing Club
mar 22, 1995
jan 30, 2024
Free
Racing Club
jan 30, 2024 Free
player photo
Gergely Nagy
Goalkeeper
- mai 27, 1994
Lamia
mai 27, 1994
jan 24, 2024
Free
Lamia
jan 24, 2024 Free
player photo
Jordi Martin Emmanuel Osei-Tutu
Defender
- okt 2, 1998
VfL BOCHUM
okt 2, 1998
jan 22, 2024
Loan
VfL BOCHUM
jan 22, 2024 Loan
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Iker Bilbao Mendiguren
Midfielder
- mar 20, 1996
Alcorcon
mar 20, 1996
jan 30, 2024
Free
Alcorcon
jan 30, 2024 Free
player photo
Boris Klaiman
Goalkeeper
- okt 26, 1990
Kissamikos
okt 26, 1990
jan 24, 2024
Kissamikos
jan 24, 2024
player photo
Alexandros Lolis
Forward
- sep 5, 2002
Giouchtas
sep 5, 2002
jan 5, 2024
Loan
Giouchtas
jan 5, 2024 Loan
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Joseph Isiah Efford
Forward
- aug 29, 1996
Motherwell
aug 29, 1996
sep 16, 2023
Motherwell
sep 16, 2023
player photo
Marios Tsaousis
Defender
- mai 11, 2000
PAOK
mai 11, 2000
aug 17, 2023
PAOK
aug 17, 2023
player photo
Boris Klaiman
Goalkeeper
- okt 26, 1990
Volos NFC
okt 26, 1990
jul 1, 2023
Free
Volos NFC
jul 1, 2023 Free
player photo
Juan Fernando Garro Gallerani
Forward
- nov 24, 1992
Huracan
nov 24, 1992
jul 1, 2023
Loan
Huracan
jul 1, 2023 Loan
player photo
M. Begala
Midfielder
- apr 7, 2001
Zemplín Michalovce
apr 7, 2001
jul 1, 2023
Free
Zemplín Michalovce
jul 1, 2023 Free
player photo
K. Panagou
Midfielder
- jun 11, 1998
Iraklis 1908
jun 11, 1998
jul 1, 2023
Free
Iraklis 1908
jul 1, 2023 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Sotiris Ninis
Midfielder
- apr 3, 1990
Kifisia
apr 3, 1990
jul 19, 2023
Free
Kifisia
jul 19, 2023 Free
player photo
Apostolos Stamatelopoulos
Forward
- apr 9, 1999
Newcastle Jets
apr 9, 1999
jul 6, 2023
Free
Newcastle Jets
jul 6, 2023 Free
player photo
Stavros Pilios
Forward
- des 10, 2000
AEK Athens FC
des 10, 2000
jul 1, 2023
AEK Athens FC
jul 1, 2023
player photo
Panagiotis Tsintotas
Goalkeeper
- jul 4, 1993
Atromitos
jul 4, 1993
jul 1, 2023
Free
Atromitos
jul 1, 2023 Free
player photo
Ahmad Mendes Moreira
Forward
- jun 27, 1995
AEL
jun 27, 1995
jul 1, 2023
Free
AEL
jul 1, 2023 Free
P