ADO Den Haag

Land
Grunnlagt
1905
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt191938
Vunnet8917
Draws6612
Losses549
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål2.1401.7321.972
Innslupne mål1.4271.2231.350
Gule kort1.8341.6311.765
Røde kort0.110.110.12
Clean Sheets0.230.360.29
Hjørnespark6.21185.41025.8220
Feil10.820512.323311.5438
Offsides1.8342.241275
Skudd13.525612.223112.8487
Skudd på mål5.51044.6875191
Kamper
Siste kamper
Eerste Divisie
10 mai 2024
- 20:00
ADO Den Haag
2 3
Jong PSV
Eerste Divisie
3 mai 2024
- 20:00
NAC Breda
2 2
ADO Den Haag
Eerste Divisie
29 apr 2024
- 20:00
Jong Utrecht
0 2
ADO Den Haag
Eerste Divisie
20 apr 2024
- 16:30
ADO Den Haag
1 1
FC Eindhoven
Eerste Divisie
12 apr 2024
- 20:00
ADO Den Haag
0 1
Helmond Sport
Eerste Divisie
5 apr 2024
- 20:00
Cambuur
0 2
ADO Den Haag
Eerste Divisie
29 mar 2024
- 20:00
ADO Den Haag
0 2
Groningen
Eerste Divisie
15 mar 2024
- 20:00
Telstar
3 1
ADO Den Haag
Eerste Divisie
11 mar 2024
- 20:00
ADO Den Haag
2 2
Dordrecht
Eerste Divisie
8 mar 2024
- 20:00
Roda
2 2
ADO Den Haag
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Tim Coremans
33
Nick Marsman
33
K. Nikiéma
K.Nikiéma
Alder:
21
21
Hugo Wentges
22
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Timothy Derijck
37
Daryl Werker
30
Bart Lambertus Wilhelmus van Hintum
37
Amir Absalem
27
Daniel Fredrik Granli
30
Justin Isiah Che
20
Gylermo Misaine Siereveld
22
Tyrese Asante
22
Matteo Waem
MatteoWaem
Alder:
24
24
Henri Koudossou
24
G. Nigro
G.Nigro
Alder:
24
24
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Finn de Bruin
20
Lasse Vigen Christensen
29
Jari Vlak
JariVlak
Alder:
25
25
Dhoraso Moreo Klas
23
Kürşad Sürmeli
28
Silvinho Randy Esajas
22
Sacha Komljenovic
21
C. Gustina
C.Gustina
Alder:
19
19
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Henk Andreas Jacobus Veerman
33
Mohamed Hamdaoui
31
Daryl van Mieghem
34
Jort van der Sande
28
Alex Adrianus Antonius Schalk
31
Jerry van Wolfgang
32
Malik Sellouki
24
J. Ideho
J.Ideho
Alder:
21
21
Rafael William Struick
21
Maikey Houwaart
18
Robyn Esajas
22
Trener
Alder
Nasjonalitet
D. Advocaat
D.Advocaat
Alder:
76
76
S. Polak
S.Polak
Alder:
48
48
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Timothy Derijck
Defender
- mai 25, 1987
Zulte Waregem
mai 25, 1987
feb 9, 2024
Free
Zulte Waregem
feb 9, 2024 Free
player photo
Alex Adrianus Antonius Schalk
Forward
- aug 7, 1992
Urawa
aug 7, 1992
jan 12, 2024
Free
Urawa
jan 12, 2024 Free
player photo
Nick Marsman
Goalkeeper
- okt 1, 1990
Inter Miami
okt 1, 1990
jan 10, 2024
Free
Inter Miami
jan 10, 2024 Free
player photo
Jari Vlak
Midfielder
- aug 15, 1998
Emmen
aug 15, 1998
jan 2, 2024
Emmen
jan 2, 2024
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Yunus Emre Ateş
Defender
-
Karaman Belediyespor
feb 6, 2024
Karaman Belediyespor
feb 6, 2024
player photo
Guillem Rodríguez Martínez
Defender
- feb 13, 1998
Rayo Majadahonda
feb 13, 1998
jan 11, 2024
Free
Rayo Majadahonda
jan 11, 2024 Free
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Bart Lambertus Wilhelmus van Hintum
Defender
- jan 16, 1987
PEC Zwolle
jan 16, 1987
sep 1, 2023
Free
PEC Zwolle
sep 1, 2023 Free
player photo
G. Nigro
Defender
- mai 29, 2000
Real Monarchs
mai 29, 2000
sep 1, 2023
Loan
Real Monarchs
sep 1, 2023 Loan
player photo
Mohamed Hamdaoui
Forward
- jun 10, 1993
Zira
jun 10, 1993
aug 30, 2023
Free
Zira
aug 30, 2023 Free
player photo
Jort van der Sande
Forward
- jan 25, 1996
NAC Breda
jan 25, 1996
aug 29, 2023
NAC Breda
aug 29, 2023
player photo
Daryl van Mieghem
Forward
- des 5, 1989
FC Volendam
des 5, 1989
aug 22, 2023
Free
FC Volendam
aug 22, 2023 Free
player photo
Justin Isiah Che
Defender
- nov 18, 2003
Brondby
nov 18, 2003
aug 17, 2023
Loan
Brondby
aug 17, 2023 Loan
player photo
Daniel Fredrik Granli
Defender
- mai 1, 1994
Aalborg
mai 1, 1994
aug 14, 2023
Aalborg
aug 14, 2023
player photo
Lasse Vigen Christensen
Midfielder
- aug 15, 1994
Silkeborg
aug 15, 1994
aug 4, 2023
Free
Silkeborg
aug 4, 2023 Free
player photo
Jerry van Wolfgang
Midfielder
- mar 12, 1992
Cheonan City
mar 12, 1992
aug 1, 2023
Free
Cheonan City
aug 1, 2023 Free
player photo
Henk Andreas Jacobus Veerman
Forward
- feb 26, 1991
FC Volendam
feb 26, 1991
jul 29, 2023
Loan
FC Volendam
jul 29, 2023 Loan
player photo
Henri Koudossou
Forward
- sep 3, 1999
FC Augsburg
sep 3, 1999
jul 18, 2023
Loan
FC Augsburg
jul 18, 2023 Loan
player photo
Matteo Waem
Defender
- jun 21, 2000
MVV
jun 21, 2000
jul 13, 2023
MVV
jul 13, 2023
player photo
Kürşad Sürmeli
Midfielder
- aug 14, 1995
Altınordu
aug 14, 1995
jul 11, 2023
Free
Altınordu
jul 11, 2023 Free
player photo
Fabian Shahaj
Forward
- jun 16, 2002
Partizani
jun 16, 2002
jul 1, 2023
Partizani
jul 1, 2023
player photo
Michael Mulder
Defender
- jan 10, 2001
Waasland-beveren
jan 10, 2001
jul 1, 2023
Waasland-beveren
jul 1, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Fabian Shahaj
Forward
- jun 16, 2002
FC OSS
jun 16, 2002
sep 25, 2023
Free
FC OSS
sep 25, 2023 Free
player photo
Nick Broekhuizen
Midfielder
- okt 17, 2001
Quick Boys
okt 17, 2001
aug 3, 2023
Free
Quick Boys
aug 3, 2023 Free
player photo
Marius van Mil
Forward
- mar 20, 2002
Excelsior Maassluis
mar 20, 2002
jul 22, 2023
Free
Excelsior Maassluis
jul 22, 2023 Free
player photo
Mario Amare Bilate
Forward
- jul 16, 1991
Kozakken Boys
jul 16, 1991
jul 21, 2023
Free
Kozakken Boys
jul 21, 2023 Free
player photo
Joey Sleegers
Forward
- jul 20, 1994
FC Eindhoven
jul 20, 1994
jul 17, 2023
FC Eindhoven
jul 17, 2023
player photo
Xander Severina
Forward
- apr 12, 2001
FK Partizan
apr 12, 2001
jul 12, 2023
Free
FK Partizan
jul 12, 2023 Free
player photo
Thomas Jacco Verheydt
Forward
- jan 24, 1992
Yeni Çorumspor
jan 24, 1992
jul 6, 2023
Yeni Çorumspor
jul 6, 2023
player photo
Denzel Hall
Defender
- mai 22, 2001
Feyenoord
mai 22, 2001
jul 1, 2023
Feyenoord
jul 1, 2023
player photo
Jesse Reinders
Midfielder
- aug 23, 2002
Quick Boys
aug 23, 2002
jul 1, 2023
Free
Quick Boys
jul 1, 2023 Free
player photo
Titouan Thomas
Midfielder
- jan 12, 2002
Estoril
jan 12, 2002
jul 1, 2023
Estoril
jul 1, 2023
player photo
Joël Zwarts
Forward
- apr 26, 1999
Jahn Regensburg
apr 26, 1999
jul 1, 2023
Jahn Regensburg
jul 1, 2023
player photo
Amar Ćatić
Forward
- jan 21, 1999
SV Wehen
jan 21, 1999
jul 1, 2023
Free
SV Wehen
jul 1, 2023 Free
player photo
Max de Waal
Midfielder
- jan 10, 2002
Ajax
jan 10, 2002
jul 1, 2023
Ajax
jul 1, 2023
player photo
Luuk Koopmans
Goalkeeper
- nov 18, 1993
Fortuna Sittard
nov 18, 1993
jun 29, 2023
Fortuna Sittard
jun 29, 2023
player photo
Sonny Stevens
Goalkeeper
- jun 22, 1992
Dewa United
jun 22, 1992
jun 28, 2023
Free
Dewa United
jun 28, 2023 Free
player photo
Finn van Breemen
Defender
- feb 25, 2003
FC Basel 1893
feb 25, 2003
jun 20, 2023
Free
FC Basel 1893
jun 20, 2023 Free
player photo
Boy Kemper
Defender
- jun 21, 1999
NAC Breda
jun 21, 1999
jun 13, 2023
NAC Breda
jun 13, 2023
P