Emmen

Land
Grunnlagt
1985
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt191938
Vunnet10717
Draws246
Losses7815
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.6311.5281.659
Innslupne mål1.3251.8351.660
Gule kort1.4271.8341.661
Røde kort0.120.110.13
Clean Sheets0.470.230.310
Hjørnespark4.9933.9744.4167
Feil12.223111.321511.7446
Offsides1.7321.9371.869
Skudd14.527512.724213.6517
Skudd på mål5.31013.9754.6176
Kamper
Siste kamper
Eerste Divisie
10 mai 2024
- 20:00
Emmen
2 1
De Graafschap
Eerste Divisie
3 mai 2024
- 20:00
Den Bosch
1 2
Emmen
Eerste Divisie
29 apr 2024
- 20:00
Emmen
3 0
Helmond Sport
Eerste Divisie
19 apr 2024
- 20:00
Telstar
2 3
Emmen
Eerste Divisie
12 apr 2024
- 20:00
Emmen
1 3
MVV
Eerste Divisie
8 apr 2024
- 20:00
Jong AZ
3 2
Emmen
Eerste Divisie
1 apr 2024
- 14:30
Emmen
0 3
Groningen
Eerste Divisie
29 mar 2024
- 20:00
Emmen
4 2
Jong Ajax
Eerste Divisie
15 mar 2024
- 20:00
Jong Utrecht
2 3
Emmen
Eerste Divisie
11 mar 2024
- 20:00
Emmen
0 1
FC OSS
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Eric Dirk Oelschlägel
28
Jan Hoekstra
25
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Michaël Heylen
30
Jeff Hardeveld
29
Faris Hammouti
27
Robin Schouten
26
Lorenzo Armando Cyril Burnet
33
Mike Jarno Maria te Wierik
31
Julius Dirksen
21
Dennis Vos
DennisVos
Alder:
22
22
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Ahmed El Messaoudi
28
Jari Vlak
JariVlak
Alder:
25
25
J. Huijzer
J.Huijzer
Alder:
20
20
Maikel Kieftenbeld
33
Jorrit Smeets
29
D. Ubbink
D.Ubbink
Alder:
30
30
Darren Raekwon McIntosh-Buffonge
25
Lucas Bernadou
23
Jorn Hekkert
-
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Rui Jorge Monteiro Mendes
24
Joey Petrus Martinus Konings
26
Bradly van Hoeven
24
Maarten Pouwels
25
Piotr Parzyszek
30
Vicente Andrés Felipe Federico Besuijen
23
Patrick Brouwer
23
Chardi Mpindi Landu
23
Ben Scholte
BenScholte
Alder:
22
22
G. Younan
G.Younan
Alder:
20
20
Trener
Alder
Nasjonalitet
D. Lukkien
D.Lukkien
Alder:
52
52
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Bradly van Hoeven
Forward
- apr 17, 2000
Almere City FC
apr 17, 2000
feb 1, 2024
Loan
Almere City FC
feb 1, 2024 Loan
player photo
Vicente Andrés Felipe Federico Besuijen
Forward
- apr 10, 2001
Aberdeen
apr 10, 2001
jan 25, 2024
Loan
Aberdeen
jan 25, 2024 Loan
player photo
Faris Hammouti
Midfielder
- jan 21, 1997
Den Bosch
jan 21, 1997
jan 22, 2024
Free
Den Bosch
jan 22, 2024 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Rui Jorge Monteiro Mendes
Forward
- nov 10, 1999
Groningen
nov 10, 1999
jan 24, 2024
Groningen
jan 24, 2024
player photo
Jari Vlak
Midfielder
- aug 15, 1998
ADO Den Haag
aug 15, 1998
jan 2, 2024
ADO Den Haag
jan 2, 2024
player photo
Miguel Gianpierre Araujo Blanco
Defender
- okt 24, 1994
Portland Timbers
okt 24, 1994
jul 5, 2023
Free
Portland Timbers
jul 5, 2023 Free
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Jorrit Smeets
Midfielder
- mar 25, 1995
Almere City FC
mar 25, 1995
aug 26, 2023
Free
Almere City FC
aug 26, 2023 Free
player photo
Joey Petrus Martinus Konings
Forward
- apr 21, 1998
Den Bosch
apr 21, 1998
aug 23, 2023
Den Bosch
aug 23, 2023
player photo
Robin Schouten
Defender
- feb 25, 1998
Sonderjyske
feb 25, 1998
aug 12, 2023
Free
Sonderjyske
aug 12, 2023 Free
player photo
D. Ubbink
Midfielder
- jun 15, 1993
Uta Arad
jun 15, 1993
aug 7, 2023
Free
Uta Arad
aug 7, 2023 Free
player photo
Patrick Brouwer
Midfielder
- mar 19, 2001
Sparta Rotterdam
mar 19, 2001
jul 22, 2023
Loan
Sparta Rotterdam
jul 22, 2023 Loan
player photo
Piotr Parzyszek
Forward
- sep 8, 1993
Leganes
sep 8, 1993
jul 13, 2023
Free
Leganes
jul 13, 2023 Free
player photo
Jan Hoekstra
Goalkeeper
- aug 4, 1998
Groningen
aug 4, 1998
jul 11, 2023
Free
Groningen
jul 11, 2023 Free
player photo
Chardi Mpindi Landu
Forward
- jul 18, 2000
PEC Zwolle
jul 18, 2000
jul 3, 2023
Free
PEC Zwolle
jul 3, 2023 Free
player photo
Mike Johannes Hendrikus Joseph van Beijnen
Defender
- mar 7, 1999
Fortuna Sittard
mar 7, 1999
jul 3, 2023
Free
Fortuna Sittard
jul 3, 2023 Free
player photo
Danny Hoesen
Forward
- jan 15, 1991
Austin
jan 15, 1991
feb 13, 2023
Free
Austin
feb 13, 2023 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Metehan Güçlü
Forward
- apr 2, 1999
Roda
apr 2, 1999
sep 4, 2023
Free
Roda
sep 4, 2023 Free
player photo
Mickey van der Hart
Goalkeeper
- jun 13, 1994
Heerenveen
jun 13, 1994
aug 24, 2023
Free
Heerenveen
aug 24, 2023 Free
player photo
Keziah Veendorp
Defender
- feb 17, 1997
Bengaluru
feb 17, 1997
aug 5, 2023
Bengaluru
aug 5, 2023
player photo
Jasin-Amin Assehnoun
Midfielder
- des 26, 1998
Vejle
des 26, 1998
jul 21, 2023
Free
Vejle
jul 21, 2023 Free
player photo
Oussama Darfalou
Forward
- sep 29, 1993
CR Belouizdad
sep 29, 1993
jul 16, 2023
CR Belouizdad
jul 16, 2023
player photo
Richairo Juliano Živković
Forward
- sep 5, 1996
Home United
sep 5, 1996
jul 11, 2023
Free
Home United
jul 11, 2023 Free
player photo
M. Wolfs
Goalkeeper
-
ONS Sneek
jul 1, 2023
Free
ONS Sneek
jul 1, 2023 Free
player photo
Mark Diemers
Midfielder
- okt 11, 1993
Feyenoord
okt 11, 1993
jul 1, 2023
Feyenoord
jul 1, 2023
player photo
Ole ter Haar Romeny
Forward
- jun 20, 2000
Utrecht
jun 20, 2000
jun 13, 2023
Utrecht
jun 13, 2023
P