West Ham

Land
Grunnlagt
1895
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt191938
Vunnet7714
Draws8210
Losses41014
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.6311.5291.660
Innslupne mål1.5282.4461.974
Gule kort1.9372.2412.178
Røde kort0.110.120.13
Clean Sheets0.240.110.15
Hjørnespark4.4844.1784.3162
Feil9.618310.31959.9378
Offsides1.9371.7331.870
Skudd12.223110.920811.6439
Skudd på mål4.4843.5674151
Kamper
Siste kamper
Premier League
19 mai 2024
- 17:00
Manchester City
3 1
West Ham
Premier League
11 mai 2024
- 16:00
West Ham
3 1
Luton
Premier League
5 mai 2024
- 15:00
Chelsea
5 0
West Ham
Premier League
27 apr 2024
- 13:30
West Ham
2 2
Liverpool
Premier League
21 apr 2024
- 16:00
Crystal Palace
5 2
West Ham
Premier League
14 apr 2024
- 15:00
West Ham
0 2
Fulham
Premier League
6 apr 2024
- 16:00
Wolves
1 2
West Ham
Premier League
2 apr 2024
- 21:15
West Ham
1 1
Tottenham
Premier League
30 mar 2024
- 13:30
Newcastle
4 3
West Ham
Premier League
17 mar 2024
- 15:00
West Ham
1 1
Aston Villa
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Alphonse Francis Aréola
31
Łukasz Marek Fabiański
39
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Nayef Aguerd
28
Luiz Gustavo Oliveira da Silva
22
Jan Thilo Kehrer
27
Kurt Happy Zouma
29
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Pablo Fornals Malla
28
Kamarai Simon-Swyer
21
Daniel Chesters
22
Freddie Potts
20
Tomáš Souček
29
Edson Omar Álvarez Velázquez
26
Mohammed Kudus
23
Kalvin Mark Phillips
28
Flynn Downes
25
G. Earthy
G.Earthy
Alder:
-
-
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Daniel William John Ings
31
Jarrod Bowen
27
Divin Saku Mubama
19
Callum Marshall
19
Gnaly Albert Maxwel Cornet
27
Michail Gregory Antonio
34
Mohamed Saïd Benrahma
28
Gianluca Scamacca
25
Trener
Alder
Nasjonalitet
D. Moyes
D.Moyes
Alder:
61
61
P. Konchesky
43
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Kalvin Mark Phillips
Midfielder
- des 2, 1995
Manchester City
des 2, 1995
jan 26, 2024
Loan
Manchester City
jan 26, 2024 Loan
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Mohamed Saïd Benrahma
Forward
- aug 10, 1995
Lyon
aug 10, 1995
feb 1, 2024
Loan
Lyon
feb 1, 2024 Loan
player photo
Pablo Fornals Malla
Midfielder
- feb 22, 1996
Real Betis
feb 22, 1996
feb 1, 2024
€ 8M
Real Betis
feb 1, 2024 € 8M
player photo
Callum Marshall
Forward
- nov 28, 2004
West Brom
nov 28, 2004
jan 26, 2024
Loan
West Brom
jan 26, 2024 Loan
player photo
Conor James Coventry
Midfielder
- mar 25, 2000
Charlton
mar 25, 2000
jan 12, 2024
€ 1.2M
Charlton
jan 12, 2024 € 1.2M
player photo
Krisztián Hegyi
Goalkeeper
- sep 24, 2002
Den Bosch
sep 24, 2002
jan 8, 2024
Loan
Den Bosch
jan 8, 2024 Loan
player photo
Jan Thilo Kehrer
Defender
- sep 21, 1996
Monaco
sep 21, 1996
jan 5, 2024
Loan
Monaco
jan 5, 2024 Loan
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Andrew Irving
Midfielder
- mai 13, 2000
Austria Klagenfurt
mai 13, 2000
aug 31, 2023
€ 1.8M
Austria Klagenfurt
aug 31, 2023 € 1.8M
player photo
Mohammed Kudus
Midfielder
- aug 2, 2000
Ajax
aug 2, 2000
aug 27, 2023
€ 43M
Ajax
aug 27, 2023 € 43M
player photo
Konstantinos Mavropanos
Defender
- des 11, 1997
VfB Stuttgart
des 11, 1997
aug 22, 2023
€ 20M
VfB Stuttgart
aug 22, 2023 € 20M
player photo
Edson Omar Álvarez Velázquez
Midfielder
- okt 24, 1997
Ajax
okt 24, 1997
aug 10, 2023
€ 38M
Ajax
aug 10, 2023 € 38M
player photo
J. Knightbridge
Goalkeeper
-
Harrow Borough
jul 14, 2023
Harrow Borough
jul 14, 2023
player photo
Nikola Vlašić
Midfielder
- okt 4, 1997
Torino
okt 4, 1997
jul 1, 2023
Torino
jul 1, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Andrew Irving
Midfielder
- mai 13, 2000
Austria Klagenfurt
mai 13, 2000
sep 1, 2023
Loan
Austria Klagenfurt
sep 1, 2023 Loan
player photo
Nikola Vlašić
Midfielder
- okt 4, 1997
Torino
okt 4, 1997
aug 8, 2023
€ 12.8M
Torino
aug 8, 2023 € 12.8M
player photo
Gianluca Scamacca
Forward
- jan 1, 1999
Atalanta
jan 1, 1999
aug 7, 2023
€ 25M
Atalanta
aug 7, 2023 € 25M
player photo
Declan Rice
Midfielder
- jan 14, 1999
Arsenal
jan 14, 1999
jul 15, 2023
€ 116.6M
Arsenal
jul 15, 2023 € 116.6M
player photo
Fuka-Arthur Masuaku Kawela
Defender
- nov 7, 1993
Besiktas
nov 7, 1993
jul 1, 2023
€ 2M
Besiktas
jul 1, 2023 € 2M
P