Saint Etienne

Land
Grunnlagt
1920
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt171734
Vunnet9918
Draws336
Losses5510
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.3221.2211.343
Innslupne mål0.8130.8130.826
Gule kort2.1361.5251.861
Røde kort0.110.110.12
Clean Sheets0.580.6100.518
Hjørnespark5.4924.2724.8164
Feil14.123910.918512.5424
Offsides2.5421.9332.275
Skudd13.222410.417711.8401
Skudd på mål4683.9674135
Kamper
Ligue 2
27 apr 2024
- 15:00
Saint Etienne
- -
Caen
Ligue 2
4 mai 2024
- 19:00
Guingamp
- -
Saint Etienne
Ligue 2
10 mai 2024
- 20:45
Saint Etienne
- -
Rodez
Ligue 2
18 mai 2024
Quevilly
- -
Saint Etienne
Siste kamper
Ligue 2
23 apr 2024
- 20:45
Grenoble
0 2
Saint Etienne
Ligue 2
20 apr 2024
- 19:00
Saint Etienne
2 1
Bordeaux
Ligue 2
13 apr 2024
- 15:00
Ajaccio
2 0
Saint Etienne
Ligue 2
6 apr 2024
- 15:00
Saint Etienne
1 0
Concarneau
Ligue 2
30 mar 2024
- 15:00
Valenciennes
0 2
Saint Etienne
Ligue 2
16 mar 2024
- 19:00
Bastia
0 4
Saint Etienne
Ligue 2
9 mar 2024
- 15:00
Saint Etienne
1 0
Auxerre
Ligue 2
2 mar 2024
- 15:00
Paris FC
0 0
Saint Etienne
Ligue 2
24 feb 2024
- 15:00
Saint Etienne
2 1
Sochaux
Ligue 2
17 feb 2024
- 15:00
Angers
0 3
Saint Etienne
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Matthieu Dreyer
35
Gautier Larsonneur
27
Etienne Green
23
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Niels Patrick Nkounkou
23
Saïdou Sow
SaïdouSow
Alder:
21
21
Bryan Djile Nokoue
21
B. Owusu
B.Owusu
Alder:
20
20
Dennis Appiah
31
Buduka Dylan Batubinsika
28
Anthony Briançon
29
Mickaël Nadé
25
Yvann Maçon
25
Léo Pétrot
27
M. Bentayg
M.Bentayg
Alder:
24
24
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Victor Lobry
28
El Hadji Dieye
21
Florian Tardieu
32
Lamine Fomba
26
Thomas Monconduit
33
Mathieu Cafaro
27
Dylan Chambost
26
Aïmen Moueffek
23
Benjamin Bouchouari
22
D. Bladi
D.Bladi
Alder:
19
19
Antoine Gauthier
19
C. Fall
C.Fall
Alder:
20
20
M. Amougou
M.Amougou
Alder:
18
18
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Gaëtan Charbonnier
35
Jibril Othman
19
Irvin Cardona
26
Ibrahim Sissoko
28
Stéphane Imad Diarra
25
Ibrahima Wadji
28
Nathanaël Mbuku
22
Maxence Rivera
21
K. Cissé
K.Cissé
Alder:
19
19
Trener
Alder
Nasjonalitet
L. Batlles
L.Batlles
Alder:
48
48
J. Bonnet
J.Bonnet
Alder:
45
45
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Nathanaël Mbuku
Forward
- mar 16, 2002
FC Augsburg
mar 16, 2002
jan 21, 2024
Loan
FC Augsburg
jan 21, 2024 Loan
player photo
Yvann Maçon
Defender
- okt 1, 1998
Maccabi Tel Aviv
okt 1, 1998
jan 5, 2024
Maccabi Tel Aviv
jan 5, 2024
player photo
Irvin Cardona
Forward
- aug 8, 1997
FC Augsburg
aug 8, 1997
jan 3, 2024
Loan
FC Augsburg
jan 3, 2024 Loan
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Matthieu Dreyer
Goalkeeper
- mar 20, 1989
Strasbourg
mar 20, 1989
feb 1, 2024
Strasbourg
feb 1, 2024
player photo
Gaëtan Charbonnier
Forward
- des 27, 1988
Bastia
des 27, 1988
jan 15, 2024
Free
Bastia
jan 15, 2024 Free
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Florian Tardieu
Midfielder
- apr 22, 1992
Estac Troyes
apr 22, 1992
sep 1, 2023
Free
Estac Troyes
sep 1, 2023 Free
player photo
M. Bentayg
Defender
- okt 30, 1999
Raja Casablanca
okt 30, 1999
aug 24, 2023
Raja Casablanca
aug 24, 2023
player photo
Stéphane Imad Diarra
Midfielder
- des 9, 1998
Lorient
des 9, 1998
aug 21, 2023
Loan
Lorient
aug 21, 2023 Loan
player photo
Buduka Dylan Batubinsika
Defender
- feb 15, 1996
Famalicao
feb 15, 1996
jul 21, 2023
Famalicao
jul 21, 2023
player photo
Abdoulaye Bakayoko
Defender
- des 15, 2002
Le Puy Foot
des 15, 2002
jul 1, 2023
Le Puy Foot
jul 1, 2023
player photo
Niels Patrick Nkounkou
Defender
- nov 1, 2000
Everton
nov 1, 2000
jul 1, 2023
€ 2M
Everton
jul 1, 2023 € 2M
player photo
Maxence Rivera
Forward
- mai 30, 2002
Le Puy Foot
mai 30, 2002
jul 1, 2023
Le Puy Foot
jul 1, 2023
player photo
Ibrahim Sissoko
Forward
- nov 27, 1995
Sochaux
nov 27, 1995
jul 1, 2023
Sochaux
jul 1, 2023
player photo
Mathieu Cafaro
Midfielder
- mar 25, 1997
Standard Liege
mar 25, 1997
jul 1, 2023
Standard Liege
jul 1, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Abdoulaye Bakayoko
Defender
- des 15, 2002
Muaither SC
des 15, 2002
sep 21, 2023
Muaither SC
sep 21, 2023
player photo
Mathys Saban
Midfielder
- mai 15, 2002
Union Titus Petange
mai 15, 2002
sep 1, 2023
Loan
Union Titus Petange
sep 1, 2023 Loan
player photo
Niels Patrick Nkounkou
Defender
- nov 1, 2000
Eintracht Frankfurt
nov 1, 2000
sep 1, 2023
€ 7.5M
Eintracht Frankfurt
sep 1, 2023 € 7.5M
player photo
Yanis Lhéry
Forward
- mai 7, 2003
Progres Niederkorn
mai 7, 2003
aug 31, 2023
Loan
Progres Niederkorn
aug 31, 2023 Loan
player photo
Louis Mouton
Midfielder
- jun 3, 2002
PAU
jun 3, 2002
aug 17, 2023
Loan
PAU
aug 17, 2023 Loan
player photo
Lucas Calodat
Defender
- feb 6, 2002
Troyes II
feb 6, 2002
aug 11, 2023
Free
Troyes II
aug 11, 2023 Free
player photo
Saïdou Sow
Defender
- jul 4, 2002
Strasbourg
jul 4, 2002
aug 9, 2023
€ 3M
Strasbourg
aug 9, 2023 € 3M
player photo
Yvan Latour Neyou Noupa
Midfielder
- jan 3, 1997
Leganes
jan 3, 1997
aug 1, 2023
Free
Leganes
aug 1, 2023 Free
player photo
Anas Namri
Defender
- nov 12, 2001
Excelsior Virton
nov 12, 2001
jul 27, 2023
Excelsior Virton
jul 27, 2023
player photo
Yvann Maçon
Defender
- okt 1, 1998
Maccabi Tel Aviv
okt 1, 1998
jul 2, 2023
Loan
Maccabi Tel Aviv
jul 2, 2023 Loan
player photo
Jean-Philippe Krasso
Forward
- jul 17, 1997
FK Crvena Zvezda
jul 17, 1997
jul 1, 2023
FK Crvena Zvezda
jul 1, 2023
player photo
Mateo Pavlović
Defender
- jun 9, 1990
HNK Rijeka
jun 9, 1990
jul 1, 2023
HNK Rijeka
jul 1, 2023
player photo
Abdoul Kader Bamba
Forward
- apr 25, 1994
Nantes
apr 25, 1994
jul 1, 2023
Nantes
jul 1, 2023
player photo
Mahdi Camara
Midfielder
- jun 30, 1998
Stade Brestois 29
jun 30, 1998
jul 1, 2023
€ 3M
Stade Brestois 29
jul 1, 2023 € 3M
player photo
Sergi Palencia Hurtado
Defender
- mar 23, 1996
Los Angeles FC
mar 23, 1996
feb 2, 2023
Free
Los Angeles FC
feb 2, 2023 Free
P