SV Sandhausen

Land
Grunnlagt
1916
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt171734
Vunnet437
Draws437
Losses91120
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.118117135
Innslupne mål1.9331.8301.963
Gule kort2.6452.6452.690
Røde kort0.110.110.12
Clean Sheets0.230.110.14
Hjørnespark4.9833.3564.1139
Feil13.222414.424513.8469
Offsides1.2211.6281.449
Skudd11.21918.41439.8334
Skudd på mål3.4573513.2108
Kamper
Siste kamper
Bundesliga
28 mai 2023
- 15:30
SV Sandhausen
0 1
Hamburger SV
Bundesliga
20 mai 2023
- 13:00
FC Heidenheim
1 0
SV Sandhausen
Bundesliga
12 mai 2023
- 18:30
SV Sandhausen
1 2
Hansa Rostock
Bundesliga
7 mai 2023
- 13:30
Eintracht Braunschweig
2 1
SV Sandhausen
Bundesliga
30 apr 2023
- 13:30
SV Sandhausen
2 1
Jahn Regensburg
Bundesliga
23 apr 2023
- 13:30
SV Sandhausen
2 2
SC Paderborn 07
Bundesliga
15 apr 2023
- 13:00
FC Magdeburg
1 2
SV Sandhausen
Bundesliga
9 apr 2023
- 13:30
SV Sandhausen
0 2
SpVgg Greuther Furth
Bundesliga
1 apr 2023
- 13:00
Hannover 96
3 1
SV Sandhausen
Bundesliga
19 mar 2023
- 14:30
SV Sandhausen
0 5
FC St. Pauli
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
1
Patrick Drewes
31
33
Nikolai Rehnen
27
21
T. Königsmann
-
40
B. Grawe
B.Grawe
Alder:
-
-
Defenders
Alder
Nasjonalitet
27
Arne Sicker
ArneSicker
Alder:
26
26
15
Immanuel Höhn
32
3
Dario Đumić
32
18
Dennis Diekmeier
34
2
Aleksandr Vyacheslavovich Zhirov
33
32
Raphael Framberger
28
36
Chima Sean Okoroji
26
25
Oumar Diakhité
30
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
5
Marcel Mehlem
29
Tom Trybull
TomTrybull
Alder:
31
31
10
David Kinsombi
28
Cèbio Soukou
31
22
Marcel Ritzmaier
30
11
Philipp Ochs
26
17
Erik Zenga
ErikZenga
Alder:
31
31
30
Alexander Esswein
34
19
Bashkim Ajdini
31
26
Janik Jay Bachmann
27
24
Matondo-Merveille Papela
23
20
Kerim Çalhanoğlu
21
Forwards
Alder
Nasjonalitet
23
Ahmed Kutucu
24
38
Franck Junior Evina
23
14
Hamadi Al Ghaddioui
33
29
Kemal Ademi
KemalAdemi
Alder:
28
28
9
Matěj Pulkrab
26
37
Joseph Ganda
27
8
Christian Kinsombi
24
6
Abu-Bekir Ömer El-Zein
21
Coach
Alder
Nasjonalitet
A. Schwartz
A.Schwartz
Alder:
57
57
Spiller statestikk
 
Overganger
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Gianluca Gaudino
Midfielder
- nov 11, 1996
SCR Altach
nov 11, 1996
jul 1, 2022
SCR Altach
jul 1, 2022
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
No data
P